تاکسی بار بیسیم
بهترین قیمت و خدمات اسباب کشی

حمل بار اسباب کشی

تاکسی بار بیسیم ایرانیان (دوران) ارائه دهنده خدمات صفر تا صد انواع حمل بار از جمله حمل بار اسباب کشی بصورت حرفه ای می باشد. معمولا حمل اسباب کشی یکی از پرچالشترین نوع حمل بار است چرا که از بسته بندی تا جابه جایی و همچنین حمل بار، چالش زیادی وجود داشته و نیاز است با حساسیت زیادی انجام شود.

حمل بار دوران به شما این تضمین را خواهد داد که تمام خدمات حمل بار اسباب کشی بصورت کامل و بدون هیچگونه دخالت صاحب بار، بصورت کامل انجام خواهد داد.

شما می توانید بجهت ثبت سفارش با شماره 1784 تماس گرفته و با کارشناسان حمل بار ما ارتباط بگیرید.

حمل-بار-اسباب-کشی
150

رانندگان مجرب

25

پرسنل پاسخگو

100

کارکنان خدماتی

تاکسی بار بیسیم
چرا حمل بار دوران

خدمات ویژه حمل بار دوران

بسته بندی حرفه ای

بسته بندی حرفه ای

مجموعه دوران تمام خدمات حمل بار اسباب کشی خود را بصورت کاملا حرفه ای انجام میدهد. مهمترین گام برای شروع حمل اسبا کشی، بسته بندی حرفه ای است.

جا به جایی مناسب و بدون آسیب

جا به جایی مناسب و بدون آسیب

تمامی خدمات حمل باردوران از جمله باربری اسباب کشی که بسیار حساس و مهم است، با نظارت مسئول بخش و با حساسیت بسیار زیاد انجام خواهد شد.

تعرفه و هزینه های شفاف

تعرفه و هزینه های شفاف

تمامی هزینه های حمل بار و همچنین حمل بار اسباب کشی، بصورت کاملا قرار دادی و سیستمی بوده و شما هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.

قابلیت نظارت بصورت آنلاین

قابلیت نظارت بصورت آنلاین

تمامی خدمات حمل بار دوران بصورت آنلاین و لحظه ای قابل روئیت بوده و شما می توانید از وضعیت راننده و و بار خود اطلاع حاصل کنید.

پرسنل آموزش دیده و مجرب

پرسنل آموزش دیده و مجرب

تمامی پرسنلی که با مجموعه دوران همکاری دارند اعم از رانندگان، کارگران، کارمندان و مدیران، بصورت کامل توجیه شده اند و روند اصولی کار را می دانند.

صفر تا صد با دوران :)

صفر تا صد با دوران 🙂

تنها چیزی که از سمت شما مورد نیاز است، تماس با مجموعه دوران و ثبت سفارش حمل بار خود است. مابقی تمام موارد بصورت کامل با مجموعه دوران است.

بمنظور ثبت سفارش حمل بار با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای ثبت سفارش حمل بار خود با شماره 1784 تماس گرفته و از مشاوره تلفنی حمل بار نیز بهرمند شوید.